OLA BILLGREN, tuschteckning. Signerad och daterad -74.

Bär dedikation: "Till Signe på 65-årsdagen från Ola". 33,5 x 24 cm.

Gulnad, glas med spricka/skada i ena hörnet. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK