682721

SKULPTUR, glas, möjligen Gino Cenedese, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

Polykrom dekor av fiskar och sjögräs. Längd 16, bredd 4,5, höjd 13 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK