HURTS, Italien. 1900-tal. Design Joe Colombo.

Vit plast. Kvadratiskt form på hjultrissor. Tre lådor samt skrivinredning. L 43, b 41, h 53.

Vissa repor samt rispor.

Lähtöhinta
1 200 SEK