PARTI LEGO, 2 lådor, 1900-talets andra hälft.

Diverse färger och former, delvis räls. Låda längd 35, bredd 20, höjd 22 cm vardera, exkl handtag.

Slitage, några skador. Lådor med bucklor samt mindre rostangrepp. Ej fullt genomgånget, ej funktionstestat. Defekta lås. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK