684815

ARMBAND, 18K guld, Ahlms Guld Och Silververkstad, Stockholm, 1964. Vikt ca 37,6g.

Bismarcklänk. Längd ca 20cm, bredd ca 1cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK