684869

KEDJOR MED BERLOCKER, 4 delar, 8K, 14K respektive 18K guld, totalvikt ca 6,6g.

Kedja i 18K guld, längd 41cm. Hänge i 14K guld, genombrutet med sten i mitten, höjd ca 2,5cm. Kedja i 8K guld längd 52cm, med berlock i form av blomma diameter ca 1,5cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK