Severin Nilson

(Ruotsi, 1846-1918)
Severin Nilson
(Ruotsi, 1846-1918)

SEVERIN NILSON, olja på duk, signerad.

Stuga i skogslandskap. 27 x 38 cm.

Smärre slitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK