KLARINETT, RM Marlene Professional four star, Paris, 1940-tal.

Klarinett i jakaranda. Klaffar i vitmetall. Komplett med munstycke och väska. Längd 67 cm.

Lättare bruksslitage, Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
8 000 SEK