Henrik Theodor Lundh

(Ruotsi, 1812-1896)
Henrik Theodor Lundh
(Ruotsi, 1812-1896)

HENRIK THEODOR LUNDH, olja på pannå, signerad.

"Kramsfåglar". Oval. 29 x 20 cm.

Någon mindre repa.

Lähtöhinta
6 000 SEK