PARTI NAPOLEANA, 5 delar, 1800-1900-tal.

Rund tallrik, 1900-tal, dekor i svart "Napoleon devant Madrid 3 decembre 1808", diam 24, porträttbyst föreställande Kejsarinnan Josephine, Limoge, sent 1900-tal, parianstatyett föreställande Kejsar Napoleon, sannolikt sent 1800-tal, höjd 9-12, två medaljavgjutningar i gips, motiv av Karl XIV Johan med familj. diam 5,5 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK