693112

STEREOSKOP med BILDER, 1800-talets slut.

Stereoskop i mörkbetsat trä. 42 bilder med motiv av bl a landskap och stadsscener. Stereoskåpets längd 32,5 cm.

Varierande slitage. Stereoskåpets glas omfästa med lim.

Lähtöhinta
1 500 SEK