BORDSLAMPA "Colors" Copenhagen, 2000-tal.

Skärm av grön plexi, stomme av kromad metall, märkt i godset, höjd 44 cm.

Ej funktionstestad, obetydliga repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK