PABLO PICASSO, efter. Litografier, 7 st. Numrerade 838/1000. 1974, 25 Anniversaire du Movement de la Paix.

Spadem Paris. Ramade, bladet ca 28 x 38 cm. Originalmappen medföljer.

Smärre gulnade blad.

Lähtöhinta
8 000 SEK