KARTOR, 2 st, etsningar, 1800-/1900-tal.

Syd- och Centralamerika samt världskarta. Kolorerade. Bildmått 24 x 27-30 cm.

Gulnade. Fläckar. Ett veck. Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK