704517

ARMBANDSUR, stål, Rolex, Oyster Speedking, Precision, 1970-tal.

Urtavla med stavindex, diam 34 mm.
Ledad länk med viklås.

Slitage, repor, smuts, kronan något lös, fungerar vid inlämning men för fortsatt funktion ansvaras ej.

Lähtöhinta
10 000 SEK