LEKSAKER, bl a dockgarderob, Brio, 1900-talets tredje kvartal.

Garderob i lackerat trä, märkt "BRIO". Längd 31, bredd 23, höjd 51 cm. En docka, märkt "GIGI", höjd 20 cm. Diverse dockkläder medföljer.

Slitage. Några hål och skador. En skruv saknas. Ej fullt genomgånget.

Lähtöhinta
1 500 SEK