Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Cecilia Elde

(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)
Cecilia Elde
(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)

CECILIA ELDE, pannå, 98,5 x 90 cm.

Pannå, osignerad.

Viss ytsmuts. Möjligt, L-format, skrapmärke i målningens övre vänstra hörn om ca 3,5 x 3 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm.

Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet