BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Målad. Tre lådor, beslag av mässing. Skiva av Kolmårdsmarmor. Bredd 100. Djup 52. Höjd 83 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Repor och märken. Skiva med smärre nagg i bakkant. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK