Bernard Villemot

(Ranska, 1911-1989)
Bernard Villemot
(Ranska, 1911-1989)

BERNARD VILLEMOT, efter, färglitografisk affisch, Hubert Baille, Paris, signerad.

"La Côte Dázur". Bladstorlek 100 x 62 cm. Oramad.

Mindre kantslitage och veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet