Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

PARTI LEKSAKER, 10 delar, Japan, Tyskland samt England, 1900-tal.

Gaffeltruck, Japan, bil, Tyskland, lastbil, Overland Freight service, Yamachi Toys, Japan, lastbil med tippbart flak, Japan, del av tågbana, Technofix, Tyskland, tåg, Rosebud Kitmaster, England, tåglok, Tri-ang Minic Toys, England, två omärkta lastbilar samt omärkt bil. Längd 5- 38 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Rost och fläckar. Senare klisterlappar samt påskrifter. Skador och bortfall. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK