Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

VITRINSKÅP, "Herrgården", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerat. Längd 100, djup 39, höjd 185 cm. Skruvar för montering finns. Nyckel finns.

Lättare ytslitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK