TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, gjuten aluminium, "Riab". 1900-talets andra hälft.

Målad aluminium. Dekor av ormbunke. Träribbor i sits

Bruksslitage. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK