SATSBORD, 3 st, 1900-talets andra hälft.

Förgyllt rostfritt stål, överdraget med 23 K guld. Rektangulära skivor i spegelglas. Längd 56, bredd 36 och höjd 40 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK