SKRIVBORD och STOL, 1950/60-tal

Skrivbord med svartlackerade ben. Skiva i teak, i bak sargkant, bredd 105, djup 63, höjd 80cm. Svartlackerad stol med sits i röd sadelgjord.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Sadelgjord blekt.

Lähtöhinta
3 000 SEK