ALADÅBFORM samt FORMAR, 2 st, koppar, 1800-tal.

Oval aladåbform med stjärmönster, lock, längd 26 cm. Formarnas diameter 28 och 34 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Lagning. Bristning.

Lähtöhinta
1 500 SEK