Georg Anton Rasmussen

(Norja, 1842-1914)
Georg Anton Rasmussen
(Norja, 1842-1914)

GEORG ANTON RASMUSSEN, olja på duk, signerad.

Fjordlandskap med figurer på strand. 75 x 123 cm.

Krackleyr. Någon repa.

Lähtöhinta
40 000 SEK