TALLRIKAR, 9 st, porslin, Björn Wiinblad, Rosenthal Studio-Line, 1970/80-tal.

Polykrom dekor. För vägghängning. Diameter 29 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK