717282

HÄNGE med KEDJA med cabochonslipad sodalit.

18K guld. Höjd hänget 4,2 cm. Längd kedjan 40 cm. Totalvikt ca 10 g.

Bruksslitage, mindre repor på stenen.

Lähtöhinta
1 500 SEK