TESIL MED STÄLL, silver, svenska importstämplar, 1800-talets slut. Total vikt 147 g.

Pressad, rik dekor av blommor ooch rocailler. Ställ med hållare och utsvängda fötter. Längd 16 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK