717917

ARMBAND, 2 st, med genombruten dekor.

Stel. 14K guld. Inre diameter ca 6,5 cm. Totalvikt ca 43 g.

Lagningar. Slitage. Missfärgningar på insidan.

Lähtöhinta
8 000 SEK