Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

TAKLAMPA, funkis, 1930-tal. Höjd 38 cm.

"Saturnusmodell". Gul glaskropp med frostad glasskärm. Stomme i kromad metall. Diameter 45 cm.

Slitage, repor, anlöpningar, nagg, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK