Sven Lidberg

(Ruotsi, 1929-2009)
Sven Lidberg
(Ruotsi, 1929-2009)

SVEN LIDBERG, olja på papp-pannå, signerad

Blommor, figurer och katt. 21 x 15

Ytsmuts

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet