Egron Lundgren

(Ruotsi, 1815-1875)
Egron Lundgren
(Ruotsi, 1815-1875)

EGRON LUNDGREN, akvarell, signerad E.L

Gosse med kärl. 31,5 x 22

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK