MATBORD, Nils Jonsson, Troeds Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

Teak. Två utdragbara skivor a 55 cm vardera. Märkt med stämpel. Längd 140. Bredd 91. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK