TALLRIKAR, 4 st, samt ASSIETTER, 4 st, porslin, "Picknick", Marianne Wessman, Rörstrand, 1900-talets tredje kvartal.

Diameter 21,5- 24 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK