Frans Oscar Stenvall

(Ruotsi, 1856-1916)
Frans Oscar Stenvall
(Ruotsi, 1856-1916)

FRANS OSCAR STENVALL, olja på duk, signerad.

Hamnmotiv. Bildens mått 85 x 117 cm.

Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer. Mindre retuscher.

Lähtöhinta
5 000 SEK