TÅGBANA, Lehman Gross Bahn LGB, märkt Disney Limited Edition 750, 2000-tal.

Lok, passagerar- samt transportvagn. 12 st rälsar. Både för inne- och utebruk, märkt på originalförpackningen. Elektrifierad. Tågets totallängd 80 cm. Höjd 11-16 cm.

Smärre bruksslitage på originalförpackningen. Ej funktionstestad..

Lähtöhinta
1 500 SEK