731766

ORDENSRING, 18K guld, JJJ, Köping, 1990-tal. Vikt ca 5 gram.

Emaljdekor. Odd Fellow. Inskription. Storlek 21/66.

Bruksslitage. Emaljskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK