PALLAR, 5 st, allmogestil.

PALLAR, 5 st, allmogestil.

Div. utföranden och storlekar. Höjd 20-25 cm.

Kompletterade. Fläckar, skador, hårt slitage. Maskstungna.

Lähtöhinta
2 000 SEK