746655

ARTIFORT, Kneeling Stool Holland, 1970-tal.

Stoppad textilklädsel. Metallfot. Avtagbar klädsel. Höjd ca 57 cm.

Slitage. Ytsmuts. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK