NIKON FA, gold camera grand prix 84 edition, förgylld, 1984.

Förgyllt kamerahus. Delvis klädd i ödleskinn. I original etui. Numrerad 2002642.

Obrukad. Etui med torrspricka.

Lähtöhinta
15 000 SEK