FARTYGSMODELL, "Criss Craft Barrel Back'', 2000-tal.

Fanerad i bl a mahogny. Möjligt att montera in radiostyrning och motor. Löst stående på svartlackerad träsockel. Längd ca 80 cm.

Smärre slitage. Sockeln med repor undertill.

Lähtöhinta
5 000 SEK