MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Runt bord, iläggsskiva och 4 stolar. Vitlackerad. Kannelerade ben. Spjälade ryggar, klädd och stoppad sits. Skuren dekor samt beslag i gulmetall. L 105-33, h 73.

Slitage. Färgbortfall. Skivan med fläckar.

Lähtöhinta
1 200 SEK