GLASÖGONBÅGSET med utbytbara bågar, "Perfect Mate", 1900-talets mitt, American Optical Company

Sju olika färger. Två st glasögon. I etui.

Bruksslitage. Ena paret saknar glas. Etui med märken, fläckar och repor. Gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK