LJUSSTAKAR, 8 st, gjutjärn, design, Danmark, varav 3 st Jens Harald Qvistgaard, slutet av 1900-talet.

Diam 7-18 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK