MATSERVIS, 57 delar, porslin, Eschenbach, Bavaria, Tyskland.

12 mattallrikar.
12 djupa mattallrikar.
12 större assietter.
12 mindre assietter .
2 skålar.
6 uppläggningsfat i olika storlekar.
1 såsskål.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK