Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

James Burrell Smith

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1822-1897)
James Burrell Smith

JAMES BURRELL SMITH, Tillskriven, olja på duk, signerad och daterad 1875.

Landskap med vattenfall. Duk 47 x 36 cm.

Krackelerad, gulnad fernissa.

Lähtöhinta
4 000 SEK