SIDEBOARD, Bengt Fridhagen, Bodafors, omkring 1900-talets mitt

Fanérat i teak. Tre dörrar med bakomliggande hyll- samt lådinredning. Kopplad benställning. Brännmärkt. Bredd 155 cm, djup 42 cm, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor, stötmärken samt fläckar/färgskiftningar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK