Bo Fajans

(Ruotsi, 1874-1967)
Bo Fajans
(Ruotsi, 1874-1967)

SKÅL, keramik, Bo Fajans, Gefle, 1930-tal

Dekor i krönt med växtslingor respektive hjortdjur. Diameter 22, höjd 5cm

Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet