BORD, art déco.

BORD, art déco.

Fanerat med olika träslag, bl a bonad björk. Ett hyllplan. Längd 91. Bredd 56. Höjd 67 cm.

Slitage, repor och märken. Smärre fläckar och fanerskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK